יום ראשון, 25 בנובמבר 2012

„האינטרנט של בזק עובד בלי חשמל“ – או באיזה טיעון הזוי נפתה את הלקוח

היום צלצלתי למוקד המכירות של בזק על מנת להתחבר לשירותי האינטרנט המהיר שלהם. במסגרת השיחה, בעוד המוקדן ואני מתמקחים על המחיר שבזק נותנים בהשוואה להוט, הוא התחיל לפרט באוזניי את היתרונות של בזק. הועלו שם יתרונות שונים ומשונים אבל אחד תפס את אוזניי: „האינטרנט של בזק עובד בלי חשמל“.

התגובה שלי לא איחרה לבוא – האם המודם של בזק, המחובר דרך קבע באמצעות שנאי לרשת החשמל, עובד ללא חשמל? המוקדן טען שכן, אני הזכרתי לו שכדי לאתחל את המודם מוציאים אותו מהחשמל (שלא נדבר על הראוטר ועל המחשבים עצמם). אין זו הפעם הראשונה שאני שומע את הטיעון הזה מפי נציגי בזק. אולי הגיע הזמן שיבינו שם שזריקת טיעונים מופרכים לא מביאה להם תועלת אלא להיפך?

תגובה 1:

  1. הנציג של בזק כמובן טעה, אבל סביר שהתכוון לכך שהטלפון שלהם עובד בהפסקת חשמל, כדי שתוכל להודיע לכל העולם שאתה יושב בחושך (או להתקשר לדווח על התקלה לחברת חשמל, אם אתה באמת חייב).

    בהוט כמובן אין לך אפשרות לעשות שימוש בשירות הטלפוניה בהפסקת חשמל, והם אפילו לא יציעו לך לחבר את הציוד שלהם למכשיר UPS כדי להתגבר על מגבלה זו, אבל האם מישהו באמת צריך טלפון או אינטרנט בהפסקת חשמל כאשר כל טלפון סלולרי בסיסי עובד בהפסקת חשמל ויוכל לאפשר לנו גם להתחבר לרשת האינטרנט?

    השבמחק